Koncert Budki Suflera w Palladium

31.03.2012, Palladium, godz. 19:00.

Bilety: 70 zł w przedsprzedaży, 80 zł w dniu koncertu (miejsca stojące - parter), 100 zł w przedsprzedaży, 110 zł w dniu koncertu (miejsca siedzące - balkon).
Do nabycia: kasa Palladium, ul. Złota 9, Biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a, Eventim, Bileterie EMPiK, sieć sklepów Media Markt i Saturn

Support: Hamak Band

Budka Suflera to zespół, którego nie trzeba szeroko przedstawiać. Przez ponad trzydzieści lat swojej nieprzerwanej działalności wydali 23 albumy oraz wylansowali wiele przebojów. W 1997 roku ukazał się album „Nic nie boli tak jak życie”. Sprzedał się w ponad 1 000 000 egzemplarzach i stał się nokautującym wynikiem w dziejach polskiego rynku muzycznego. Zespół otrzymał wiele nagród, wygrał wiele plebiscytów polskiego rynku muzycznego. Przypominając sobie historę zespołu trudno nie wspomnieć o kultowej płycie „Cień wielkiej góry”. Jej popularność i charyzmę trudno porównać z wydawnictwami współczesnego polskiego rynku. „Ona przyszła prosto z chmur”, „Przechodniem byłem między wami”, „Za ostatni grosz”, „Cień” weszły do kanonu polskiej muzyki rockowej. Utwory takie jak „Ona przyszła prosto z chmur”, „Jolka, Jolka pamiętasz” stały się hymnami pokoleniowymi. Po tak wielu latach Budka Suflera podczas sowich koncertów nadal zapełnia największe polskie obiekty.

Koncert „Cień wielkiej góry” to element nowego projektu artystycznego pod nazwą LIVE & STUDIO. Materiał muzyczny z historycznej płyty „Cień wielkiej góry” ukazało się w listopadzie 2011. Wydawnictwo to prezentuje wersje live z koncertu zagranego w październiku 2011 oraz w postaci oryginalnej z roku 1975.

Koncert zawiera repertuar pierwszych z płyt katalogowych Budki Suflera : "Przechodniem byłem między wami" oraz "Cień wielkiej góry", a także covery wielkich w owym czasie grup rockowych takich jak Free, Tempet, Bad Company, Spooky Tooth. Koncert ten jest typowo rockowy i jest kierowany do publiczności klubowej oraz fanów rockowej Budki z lat 70 - tych.

Zespół występuje w składzie :
Krzysztof Cugowski - śpiew
Romuald Lipko - instrumenty klawiszowe
Tomasz Zeliszewski – perkusja
Łukasz Pilch – gitara
Mirek Stepień – gitara basowa

Koncert Budka Suflera- galeria:

Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa Koncert Budka Suflera w Palladium Warszawa

Palladium:

qr code

Wyświetl większą mapę